C Grubu Robocare

C Grubu Robocare günümüzdeki hastanelerdeki sabit yatak uygulamasına son vermektedir.

Artık hastaneler yataktan koltuğa dönüşen masaj yapan ve hastayı ayaga dikebilme kabiliyetine sahip mobil bir ünite olab C Grubu Robocare ile hastalarına dünya standartlarının üzerinde yüksek kalitede bi,r bakım sunacaklar.Artık hastaların hastane odalarında bir köşede sıkışıp kalmasına gerek yok.Mobil özellik sayesinde hasta tek bir komnutla koltuk pozisyonuna geçerek ikamet ettiği hastanenin istediği odasına , bunun yanında MR ve Röntgen gibi sağlık bölümlerine kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan geçebilir.Hastanın sedyeyle intikalini ortadan kaldırır.Ayrıca hastayı dik konuma getirip kan dolaşımını sağlayarak bası yarası oluşumunu engeller.Hastanın nakli sırasında sedyeye gerek duyulmaz.

C Grubu Robocare ofislerdede kullanılabilir.Yöneticilerin makamlarında rahatlama ve istirahat kullanımına uygundur.Az yer kaplaması ve masaj özelliği sayesinde yöneticiye konforlu bir mekan sağlar.

Evde ikamet eden zaman zaman hareketlerini ve dengesini kontrol etmekte zorlananyaşlı insanlar için Robocare önemli bir şeçenektir.

Stüdyo daireler içinde Robocare önemli bir şeçenektir.Stüdyo daireler gibi dar alanlara sahip evlerdebir koltuk kadar yer kaplayan Robocare sayesinde yatak için geniş yer ayırmanıza ihtiyaç yoktur.

Artık dünyadaki bütün hastanelerde hastaların sabir bir yerde yatmak zorunda olmasına ve yatak yarası oluşumuna Robocare son verecektir.